Найзахищеніший смартфон

Найзахищеніший Android-смартфон у світі. Американська компанія Sonim, яка випускає стійкі до зовнішнього впливу телефони, представила свою чергову новинку - XP.

Девайс витримує падіння з двометрової висоти, занурення на глибину 1 метр, не боїться ні прісної, ні солоної води, піску, пилу та бруду. Крім того, смартфон здатний працювати при дуже низьких і високих температурах, а потужного акумулятора (4800 мА·год) вистачає на 1000 годин в режимі очікування і 40 годин розмов.

Щодо апаратних характеристик - XP7 обладнаний 4-дюймовим дисплеєм, яким можна користуватися в рукавицях. Також на борті - 4-ядерний процесор з тактовою частотою 1.2 ГГц, 1 Гб "оперативки" і 16 Гб пам'яті. Є камери на 8 Мп та на 1 Мп.

Операційна система - Android 4.4 KitKat.

Поставки смартфона заплановані на березень 2015 року. Ціна - $579.

Технологічна валіза

Розумна валіза, яка самостійно зважить багаж і ніколи не загубиться. Trunkster оснащений електронними терезами, за допомогою яких можна перевірити чи не затяжкий багаж. Також є датчик GPS - він передає координати валізи просто на смартфон власника.

Крім того, Trunkster оснащений вбудованою батареєю ємкістю 15 000 мА·год - її можна використовувати для зарядки смартфону, планшета чи ноутбука.

Корпус валізи виготовлений з алюмінію і полікарбонату, а замість звичайної кришки спереду є оригінальна шторка-жалюзі. Таким чином тут немає жодних замків-блискавок, які можуть зламатися у найбільш невдалий час.

Trunkster доступний у двох розмірах - на 43 та 86 літрів. Ціна - $295 та $335 відповідно.

"Кривавий спорт"

Канадські розробники представили унікальний ігровий джойстик, який дозволить ґеймерам стати донорами крові.

Пристрій під назвою Blood Sport з'єднується з приставкою або комп'ютером та зі спеціальною медичною установкою. Щоразу, як гравець отримує віртуальне поранення, електричний імпульс від джойстика запускає систему, яка викачує з вени трошки крові.

Важливо, що перед початком гри користувач вводить свій вік, вагу та інші медичні дані, на основі яких і розраховується максимальний об'єм донорської крові.

Розробники вважають, що їхній винахід можна буде застосовувати на великих ігрових чемпіонатах. За один день можна буде зібрати чималий об'єм крові, при цьому донори ще й займатимуться улюбленою справою.