Нова Nokia 215 вже в Україні

В Україні стартували продажі нової Nokia 215. Розробники позиціонують її, як найдоступніший кнопковий телефон з доступом до Інтернету. "Мобілка" йде зі встановленими Opera Mini Browser та Facebook Messenger, підтримує Twitter й інші додатки.

Щодо апаратних характеристики — тут простенький 2,4-дюймовий екран (320х240), камера на 0,3 Мп, модуль Bluetooth, радіоприймач та ліхтарик. Також є слот для SD-карт обсягом до 32 Гб.

Телефон доступний в чорному білому й зеленому кольорах, підтримується робота з двома SIM-картами. Ціна — 800 гривень.

Стильний і "розумний" браслет

"Розумний" браслет для модниць. Ґаджет під назвою Tago Arc обладнаний екраном E Ink, який займає більшість його площі. За допомогою цього дисплея аксесуару можна надавати будь-який дизайн, відповідно до власних смаків чи одягу.

Передбачена можливість створення унікальних узорів, а можна й купити готові через фірмовий додаток. Ціна одної теми оформлення близько долара.

Щоб передати її на браслет, потрібен Android-смартфон з підтримкою NFC. Перекидання файлу триває 15 секунд, однак розробники розраховують зменшити цей час.

Цікаво, що в пристрій не передбачено джерела живлення — необхідну енергію він отримує від смартфону.

Ціна браслета Tago Arc при попередньому замовленні на ресурсі Indiegogo складає $260.

NASA хоче дослідити Венеру за допомогою дирижаблів

NASA планує досліджувати Венеру за допомогою дирижаблів. Оригінальні пілотовані космічні кораблі наповнять гелієм, а живлення забезпечать сонячні батареї на оболонці.

Щоправда, висадити космонавтів на Венеру буде неможливою через надто щільну атмосферу з вуглекислого газу та сірчаних хмар. Крім того, температура поверхні сягає 464 градусів, а тиск у 92 рази вищий, ніж на Землі. Саме тому дирижаблі паритимуть на висоті близько 50 кілометрів. Дослідницька місія триватиме приблизно місяця, а екіпаж складатиметься з двох науковців.

Наразі проект (HAVOC High Altitude Venus Operational Concept) перебуває на етапі концепту. Для початку його реалізації потрібно буде запустити кілька безпілотних апаратів для детальнішого вивчення і наукових розрахунків.