Тетчер була першою і єдиною жінкою на чолі уряду в історії країни. За одинадцять з половиною років вона зуміла подолати кризу, яка тягнула Британію на дно. Величезна інфляція, надмірний вплив профспілок, монополія держави в найважливіших секторах економіки.

Усі 80-ті у країні панував "тетчерзим". Прем'єр скорочувала соціальні програми, тисячі людей опинилися без роботи. Було суттєво підвищено податки. На вулицях міст спалахували безлади. Преса відкрито вимагала змінити економічний курс країни. Та Тетчер була непохитною: леді не відступають.

Таку ж стійкість вона продемонструвала у війні за Фолклендські острови, розташовані за тисячі кілометрів. Тетчер не дозволила загарбати британську територію і відновила довіру серед своїх громадян.

Вона не відступила ні після замаху бойовиків ірландської республіканської армії, ні після масштабних страйків гірників, спричинених закриттям шахт. Наприкінці свого правління вона запровадила так званий "подушний податок" — тисячі британців знову вийшли на вулиці проти диктатора в спідниці.

Подати у відставку її змусив зовсім не народний гнів, а партійні міжусобиці. На стало "залізної леді" у квітні 2013-го року. У день смерті її противники не стримували емоцій. Співали "Відьма померла". Прихильники ховали її як королеву, вважаючи, що саме Тетчер врятувала країну від економічного краху.