Кенія здобула три медалі в жіночому марафоні

Чемпіонат розпочався тріумфом Кенії. Першою дисципліною світової першості з легкої атлетики в корейському Тегу став жіночий марафонський біг.

2 години, 28 хвилин та 43 секунди - такий результат новоспеченої чемпіонки світу Едни Кіплагат із Кенії. Цікаво, що обидві нагороди нижчого ґатунку дісталися співвітчизницям чемпіонки. Призерками стали кенійки Пріска Джепту та Шарон Чероп.

Із п'яти українок, фінішну лінію зуміли перетнути троє. Найкраща з синьо-жовтої компанії - Тетяна Гамера-Шмирко - на 15 місці.

Надію ж на нагороду власним уболівальникам вселив Олексій Касьянов. Після трьох видів десятиборства українець посідає третє місце. В кожному з видів - а це стометрівка, стрибок у довжину та штовхання ядра - запорізький атлет продемонстрував свій найкращий результат у сезоні. А стрибок Олексія на 7.59 став другим з-поміж усіх десятиборців. Випереджають Касьянова наразі лише чинний чемпіон світу Трей Харді та ще один американець Ештон Ітон.