Плідна кінцівка протистояння в рамках континентальної хокейної ліги на користь команди із Череповця.

Гості добре пам’ятали вересневу поразку 0:4, зробили усе аби помститись. Відкрили рахунок на старті другого періоду, а за сім хвилин до фінальної сирени забили і вдруге. Сумнівний гол Вацлава Недороста змусив суддів звернутись за допомогою до відеоповтору. Феміда зрештою таки надала шанс "Донбасу".

Результати:

"Донбас" - "Сєвєрсталь" – 2:3

Але Андрій Конєв замість того аби організувати штурм воріт "Сєвєрсталі" у більшості, подарував шайбу Столярову. Українська команда до останнього вірила у диво - Недорост навіть скоротив відставання до мінімуму. Але сім секунд - надто коротка дистанція для подвигу.2:3. "Донбас" уперше програє вдома у новому році.