“Торпедо” із Нижнього Новгорода стало усього третьою командою в новому сезоні КХЛ після “Донбаса” та “Медвещака”, якій вдалося завдати поразки пітерському СКА. Те, що солодко “армійцям” не буде, вони зрозуміли уже в стартовому періоді.

Жарков рахунок відкрив, а Ярко Імоннен його подвоїв. Власне, саме фінський нападник “Торпедо” і став головним героєм зустрічі. Екс-гравець “Нью-Йорк Рейнджерс” на старті другого періоду довів перевагу господарів до розгромної, а коли СКА спробував відродити інтригу, відзначився ще раз.

Відтак у активі Імоннена хет-трик. А от екс-енхаелівець пітерців українець Олексій Понікаровський за весь матч не завдав по воротах суперників жодного кидка. Фінальна ж сирена зафіксувала тріумф “Торпедо” - 5:2. Поразка, проте, не завадила “армійцям” залишитися на верхівці Західної конференції. “Донбас” тут, нагадаємо, п’ятий.

"Торпедо" - СКА 5:2.