КХЛ: СКА здобув 14 перемогу у 17 матчах

Санкт-петербурзький хокейний клуб зміцнив лідерство у турнірній таблиці Західної конференції КХЛ.

Перегравши у рідних стінах московський "Спартак", команда Ржиги відсвяткувала вже 14 перемогу у 17 поєдинках. 2 шайби гості із столиці отримали вже у першому періоді. Спершу Непряєв смачно приклався до шайби після передачі Прухи.

Згодом на добивання першим прибув Патрік Торесен. Зовсім примарними шанси "Спартака" на успіх стали у другій 20-хвилинці. Тоні Мортенссон довів перевагу господарів льоду до 3:0. Розмочити рахунок народна команда спромоглась лише у подвійній більшості.

Як з'ясувалось, остаточну комбінацію цифр на табло встановив Олег Губін. 3:1 на користь СКА у підсумку. "Спартак" зазнав четвертої поразки поспіль.