Одна з петицій закликає присвоїти більш нейтральну назву.

У зв'язку з тим, що особистість Степана Бандери є неоднозначною навіть для українських громадян, а для багатьох навіть провокаційною, слід привласнити проспекту нейтральну назву
– говорится у документі.

Автор підкреслює, що таким чином Україна ризикує повторити радянські методи, що може призвести до подальших проблем.

Цю думку також підтримує автор петиції, що закликає до обговорення подібних питань з громадськістю.

У іншому зверненні проспекту закликають повернути колишню назву Московський, а також згадують про нещодавно перейменовані вулиці Суворова та Кутузова.

За радянських часів у 70-х рр. було прийнято рішення про надання проспекту назви міста Москви, що в першу чергу обумовлювалося напрямком руху цього тракту. Назва "Москва" вперше згадується під датою 1147 в Іпатієвському літописі, що ніяким чином не підпадає під "Закон про декоммунізацію". Михайло Кутузов, будучи військовим губернатором Києва в 1806-1810 рр., помер в містечку Бунцлау у 1813 році. Таким чином, Михайло Кутузов помер за 109 років до утворення СРСР, ніяким чином не стосується "Закону про декоммунізацію". Видатний військовий Олександр Суворов, помер у Санкт-Петербурзі у 1800 році за 122 роки до утворення СРСР, що також свідчить про неможливість причасності Олександра Суворова до радянського уряду
– пише автор.

Ще один противник перейменувань у своєму зверненні вважає неправильним, "коли рішення про перейменування приймають кілька людей в Київраді".

Інший просто пише, що "треба заборонити перейменовувати вулиці Кутузова і Суворова в Печерському районі м.Київ, тому що вони не мають жодного відношення до декомунізації, яка проводиться останнім часом".

Читайте також: На чию честь називають вулиці Києва

Нагадаємо, 7 липня депутати Київради проголосували за перейменування проспекту Московського на Степана Бандери.