"Перша мета, яку я собі поставив - створити таку структуру арбітражу, яка повністю відповідала б положенням ФІФА і УЄФА, - заявив Колліна. - Перш за все, це стосується умов незалежності й автономності. Перша зміна якраз і полягала в тому, щоб об'єднати в одній структурі арбітрів та асистентів матчу з одного боку і тих, хто оцінює їхню роботу, тобто інспекторів, з іншого. Другим кроком була зміна правил, згідно яких передбачалося пониження арбітрів в нижчу категорію за помилки. Наша мета не полягає в тому, щоб карати. Наша мета поліпшити арбітрів, спробувати зрозуміти, чому вони зробили помилку, і спробувати привести їх у кращий стан, і повернути їх до арбітражу. Оцінювати суддів при цьому може тільки комітет арбітрів. Не повинно існувати органів, які могли б судити арбітрів.

Футбол став швидшим. Тому для якості арбітражу нам потрібно зробити зі суддів справжніх атлетів.

У регламенті вказано, що арбітр може змінювати рішення до того моменту, поки гра не поновилася. Головне, щоб арбітр не втратив контроль над матчем. Це ми бачили вчора ввечері, це сталося тиждень тому. Таке враження, що це відбувається кожен раз, коли я приходжу на стадіон. Хтось навіть написав, що це моя вина, що арбітри допускають такі помилки.

На арбітрів чиниться тиск збоку сильніших клубів. Наша задача зробити так, щоб над арбітрами не тяжіли імена та прізвища гравців, назви клубів. Вони повинні судити тільки те, що бачать на полі. І я гарантую, що в найближчі два роки мого перебування тут так і буде",- розповів українським зміям Колліна.