Багатьох аналітиків та просто зацікавлених бентежив термін "drop-in", вжитий американськими ЗМІ , мовляв, Трамп лиш "забіг на вогник" зустріч Порошенка з іншими американськими чиновниками.

Проте, політолог Олеся Яхно-Бєлковська вважає інакше. На її думку, ось так короткі зустрічі є основним способом Трампа вирішувати справи будь-якого формату. Тобто зміст переговорів набагато важливіший, аніж хронометраж.

Читайте також: Зустріч Порошенка з Трампом: президенти, інтриги і прогрес

Для тих, хто звертав увагу на хронометраж, напевно, буде цікаво, що короткі, але предметні зустрічі – це особливість стилю Трампа, який нерідко формулює свою позицію в форматі повідомлень Twitter. Скажімо, зустріч Трампа з генсеком ООН Гутерреш тривала 10-15 хвилин, переговори з президентом Туреччини Ердоганом – 20 хвилин, зустріч з Папою Римським Франциском – 28 хвилин. Відомий факт, що Трамп як бізнесмен став співавтором найшвидших у світі бізнес-переговорів на багатомільйонну суму. У бізнесмена Рікардо Белліно було 3 хвилини на презентацію свого плану, після чого Трамп був настільки вражений, що відразу уклав з ним угоду. Стосовно політики, мабуть, позначається бізнесове минуле – переговори високого рівня, особливо, якщо вони добре підготовлені й предметні, не тривають годинами, а зміст переговорів набагато важливіше хронометражу. У цьому сенсі, користуючись підходом Трампа на "стислість і конкретність", можемо говорити про те, що Порошенко в ході переговорів з Трампом отримав наступний, цілком конкретний, і важливий для України результат: це спільна позиція України і США щодо переговорного формату щодо розв'язання ситуації на Сході України, алгоритм реінтеграції Донбасу і умови отримання високоточної оборонної зброї,
– написала вона.