Не відкладаючи справи у довгу шухляду гості уже на 45-й секунді матчу відкрили рахунок - шайба в активі одного із лідерів галичан Панченка.

Ще до перерви Остяков встиг подвоїти перевагу “Левів”.Своєрідну паузу взяли суперники у другій 20-хвилинці, залишивши усе найцікавіше на заключний період. Незадовго після його початку Кліменков закинув третю шайбу у ворота “Барсів” і справу було зроблено.

Господарі спробували огризнутися - Комарчєв скоротив відставання, та це стало лише миттєвим спалахом у грі господарів. “Леви” ж не скинули обертів аж до фінальної сирени. Спочатку вдруге своє ім’я на табло засвітив Остяков, а згодом крапку у матчі поставив Янченко.

Потішити власне самолюбство “Барсам”, зрештою, не вдалося навіть у сутичці, яка теж залишилася за представником “Левів”. 5:1 - друга поспіль перемога львівського клубу.