"Локомотив" вперше вийшов вперед у серії проти МВД

22:54, 7 квітня 2010 311

Реалізація - ключ до успіху. По 20 разів потрапили в ствір воріт один одного МВД і "Локомотив" у п’ятому матчі півфіналу Кубка Гагаріна.

Однак кидки "ярославців" чотири рази досягали своєї мети, а от "міліціонери" жодного разу так і не пробили Георгія Гелашвілі.

Те, що чужий лід зовсім не гнітить хокеїстів "Локомотива", вони довели вже у першому періоді. Галімов бездоганно скористався перехопленою шайбою. Усі старання господарів нанівець зводив голкіпер "ярославльців" Гелішвілі, його ж візаві Майкл Гарнет похвалитися тим же не міг - подвоїв перевагу гостей Гуськов.

У вирішальному періоді практично позбавив МВД шансів на тріумф киянин Олексії Міхнов. Вихованець київського "Сокола" закинув уже сьому шайбу у плей-оф, це при тому, що за увесь регулярний чемпіонат Олексій відзначився стільки ж разів. Добив господарів Калянін – 4-0 і "Локомотив" вперше виходить вперед у серії – 3-2.