"Лос-Анджелес Лейкерс" пройшли "Нью-Орлеан Хорнетс"

Уже третій рік поспіль команди національної баскетбольної асоціації намагаються вибити із плей-оф "Лос-Анджелес Лейкерс" - безрезультативно.

Чергова жертва чемпіона - "Нью-Орлеан Хорнетс". Ані домашні стіни, ані загроза завершити сезон не допомогли "шершням" виграти бодай чверть.

Головний акцент господарі зробили на щільну опіку лідера "Лейкерс" Кобі Браянта, але і це не дало свого результату. "Чорна мамба" якимось дивом продирався під кільце, а де на заваді ставала груба гра суперників, Браянт сповна відплачував із позначки - усі 10 влучних штрафних кидків.

Зрештою саме Кобі став найкращим снайпером протистояння - 24 очки. Це до слова чверть командного доробку "озерних" – 98:80.

Шість матчів знадобилось для виходу у півфіналі конференції і наступному супернику "Лейкерс" - "Далласу". "Блукачі" оформили вихід у наступний раунд на перкеті Портленда – 103:96. На зустріч "Чікаго Булс" тим часом прийшли "яструби" із Атланти. За бортом плей-оф залишились баскетболісти "Орландо Меджик".