Таким чином суд задовольнив клопотання адвокатів, які просили часу для ознайомлення з матеріалами справи. Щоправда лише частково. Замість місяця, захисту дали на читання трохи більше тижня. Перед цим суд вкотре відмовив колишньому головному міліціонеру у відводі судді Сергія Вовка. Юрій Луценко наполягав, щоб його судив суд присяжних. Як аргумент назбирав компромат на суддю, що веде його справу. Мовляв той нібито особисто зацікавлений в обвинуваченні екс-міністра.

“Відвід дозволяється, якщо суддя або його родичі особисто зацікавленні в результатах справи. Всім зрозуміло, що це означає. Виймаю засіб інформації, солідний засіб масової інформації, відкриваю на ньому відповідну сторінку, читаю: “В профільний комітет Верховної ради, повідомляє генпрокурор Москви, поступили матеріали, що в 2009 році у відношенні судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка прокуратура Києва порушила кримінальну справу за підробку та використання підробленого рішення суду про привласнення та використання земельної ділянки 70 гектарів. Я пам’ятаю цю справу, ці матеріали збирало міністерство, яким я керував”, - каже екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Після двогодинної ради суд вирішив - це питання не в його компетенції. Відтак, заяву Луценка про відвід судді передали до Генпрокуратури. Екс-міністр пішов ще далі - оголосив третій відвід, цього разу - усій колегії суддів.

Тим часом генпрокурор Віктор Пшонка уже заявив, ГПУ обов’язково перевірить інформацію про нібито кримінальний слід у досьє судді Вовка та чи є у нього насправді підстави для помсти екс-міністру.