Одна з таких хижачок живе у парку близько року. Втім чи вона одна тут чи є ще інші руді – місцеві не знають.

"Вона зовсім не агресивна. Єдине, що лякає, що вони переносять сказ. Але на людей вона не кидається, та й досить мила", – розповідає Анна Сеник.

Ще один місцевий житель Рустам Хаджиєв розповідає, що лисиця зі смітника зробила годівницю і регулярно приходить сюди харчуватися. Утім сусідство з місцевою хижачкою вважають небезпечним.

На сьогодні ми домовилися із мисливцями, і найближчим часом поставлять клітки з відповідним кормом для того, щоб лисиця підкормилася і опинилася в пастці,
– повідомив начальник міського управління екології Андрій Галушка.

Коли ловитимуть лисицю, комунальники ще не знають. Але обіцяють – її здоров'ю нічого не загрожуватиме, якщо вона не заражена. Наразі комунальні служби знають лише про двох лисиць у місті. Львів'яни ж запевняють – у парках їх побільшало.

"Молоді лисенята зараз вивелися, і вони ще такого страху ще не мають. Старі лиси їх уже покинули, тому вони і під транспорт потрапляють, і їх в день можна побачити", – розповів мисливець Василь Бурмас.

У Львові майже 3 десятки парків, а це майже тисяча гектарів зеленої зони. І руді сюди забігають щороку. Найчастіше їх бачать у липні-серпні. Окрім звичних для міста звірят - білок та жаб - у Львові часто можна зустріти диких зайців, качок, та їжаків. Однак наявність саме лисиць небезпечна тим, що в Україні недостатня кількість вакцини від сказу.

Читайте також: Українці створили корисний ґаджет для власників домашніх тварин