Лелявський розповів, що сам не знає всіх обставин свого звільнення.

Керівник інформагентства "Медіастар" Зоряна Павлишин-Іленко, яка долучилася до звільнення журналіста, заявила, що цього вдалося досягти завдяки особистим домовленостям, які вона не може розкрити.

"Допомогли українські колеги, але вони захотіли залишитися анонімними", – прокоментувала вона.

Читайте також: Мене допитували, роздягли, били, — викрадений сепаратистами російський журналіст

За словами Лелявського, 25 квітня поїхав у Слов’янськ як власний кореспондент російського видання "РИА Новости" та львівського видання "ЗІК", та вже за годину після приїзду його затримали. Він вважає, що затримали його через львівську прописку та відсутність акредитації на журналістську роботу у Слов’янську.

"Мені не повірили, що я журналіст, бо перед тим траплялись ситуації, коли проплачені розвідники та диверсанти видавали себе за журналістів", – розповів Лелявський.

Читайте також: Двох українських журналістів звільнили з полону в Слов’янську

Постраждалий розповів, що після захоплення йому зав’язали скотчем очі, забрали всі особисті речі та повели на допит.

"Три дні я був замотаний скотчем. Місцеве керівництво не виходило на контакт, я міг спілкуватись лише з охоронцями, але вони не могли нічим допомогти", – зазначає Лелявський.

За словами журналіста, його та ще приблизно десятьох полонених утримували в підвалах місцевого управління СБУ.

Чоловік розповів, що ставлення до нього було лояльне. Жорстоко терористи поводились тільки з військовими та міліціонерами.

"Нас годували два рази на день. Переважно це була домашня їжа. Давали склянку чаю", – сказав журналіст.

Нагадаємо, терористи оголосили на території так званої “Донецької народної республіки” режим контртерористичної операції. Вони заявили, що будуть затримувати, роззброювати або знищувати українських силовиків.