Рахунок наприкінці першого тайму відкрив еквадорець Валенсія, після передачі Вейна Руні. До цього МЮ від пропущеного м’яча врятував ван дер Сар, відбивши удар Івановіча.

Серія замін по перерві в складах обох клубів більше пішла на користь команді Фергюсона. Мексиканець Ернандес, ударом з лету замикаючи простріл Валенсії, влучив собі м’ячем у голову, після чого той опинився таки в воротах.

"Челсі" вдалося сквитати один гол — вдало на добиванні зіграв Калу. Остаточний рахунок на табло елегантно встановив Бербатов, перекинувши мяч через Іларіу.

Челсі – Манчестер Юнайтед – 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 – Валенсія (41), 0:2 – Х. Ернандес (76), 1:2 – Калу (83), 1:3 – Бербатов (90).
ЧЕЛСІ: Іларіу, Феррейра (Брума, 79), Террі, Івановіч, Е.Коул (Жирков, 79), Есьєн, Мікел (Дрогба, 60), Лемпард, Калу, Анелька (Старрідж, 60), Малуда (Бенаюн, 73).
МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, О’Ши, Дж. Еванс, Відіч, Фабіо (Смоллінг, 71), Скоулз (Флетчер, 80), Каррік (Гіггз, 80), Валенсія, Пак Чжі Сун (Нані, 47), Руні (Х. Ернандес, 46), Оуен (Бербатов, 46).