Манчестер Юнайтед виграє суперкубок Англії

12:51, 9 серпня 2010 425
Перший трофей у МЮ

В принциповому поєдинку, що традиційно передує новому сезону у премєр-лізі, манкуніанці здолали "Челсі".

Рахунок наприкінці першого тайму відкрив еквадорець Валенсія, після передачі Вейна Руні. До цього МЮ від пропущеного м’яча врятував ван дер Сар, відбивши удар Івановіча.

Серія замін по перерві в складах обох клубів більше пішла на користь команді Фергюсона. Мексиканець Ернандес, ударом з лету замикаючи простріл Валенсії, влучив собі м’ячем у голову, після чого той опинився таки в воротах.

"Челсі" вдалося сквитати один гол — вдало на добиванні зіграв Калу. Остаточний рахунок на табло елегантно встановив Бербатов, перекинувши мяч через Іларіу.

Челсі – Манчестер Юнайтед – 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 – Валенсія (41), 0:2 – Х. Ернандес (76), 1:2 – Калу (83), 1:3 – Бербатов (90).
ЧЕЛСІ: Іларіу, Феррейра (Брума, 79), Террі, Івановіч, Е.Коул (Жирков, 79), Есьєн, Мікел (Дрогба, 60), Лемпард, Калу, Анелька (Старрідж, 60), Малуда (Бенаюн, 73).
МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, О’Ши, Дж. Еванс, Відіч, Фабіо (Смоллінг, 71), Скоулз (Флетчер, 80), Каррік (Гіггз, 80), Валенсія, Пак Чжі Сун (Нані, 47), Руні (Х. Ернандес, 46), Оуен (Бербатов, 46).