Про початок Майдану

Музикант пригадує, 21 листопада, коли гурт повертався з концерту із Києва, до нього зателефонував Євген Нищук і закликав вертатись до столиці, адже на Європейській площі готується концерт.

"Ми побачили, що людей збирається дуже багато. Пізніше ми зіграли і на, так званому, студентському Майдані. Той наш концерт був десь за 2 години до страшних подій", — розповів Журавель.

Про карикатуру

Журавель розповідає, політичні шаржі почав малювати саме під час Майдану. Тоді хлопці мали по 2-3 концерти на день в різних регіонах України і моментами в нього просто почав відмовляти голос.

"Подекуди я не міг говорити, тому продовжувати боротьбу треба було чимось іншим. Взяв у руки олівець і почав малювати. І дякуючи друзям у facebook, вони почали ці роботи розповсюджувати. Тоді я відчув, що малюнок також потужна сила", — заявив музикант.

Журавель пригадує, на початку лютого вони вирішили влаштувати виставку карикатур на Грушевського.

Читайте також: Революція на полотні

"Коли 18 лютого довішували останні 20-30 робіт, почули, що пролунали перші вибухи, вистріли. Тоді почали закривати метро, побачили перших жертв. Через 2 години я дізнався, що нашу виставку рознесли вщент. Але цим зробили величезний піар виставці", - розповів художник.

Про погрози

Музикант жартує, не так дорого замовити в нього шарж, як відкупитись, щоб він цю карикатуру не намалював.

"Були проблеми після шаржу на Медведчука. Люди приходили до нього у двір і щось там робили з парканом. Після того, як з’явився шарж, його почали шалено розповсюджувати в соцмережах. Тоді мені дзвонив номер, що не відображався і невідомий голос попередив: “Вы, молодой человек, будьте осторожнее в своем творчестве”, - розповів Журавель.

Найважливіше досягнення Революції, переконаний музикант, що ми відчули себе українцями.

"Ця революція – тільки старт. Зараз ми маємо зрозуміти, що майбутнє в наших руках і все залежить лише від нас", —переконаний музикант.