А відтак, отримати право посперечатися за чемпіонські персні із “Даллас Маверікс”. Розпочиналася остання гра сезону для “чикагців” не так і погано. Під невпинне скандування трибун Деррік Роуз та Луол Денг взялися потрохи нарощувати перевагу господарів.

Цей дует, у підсумку, набрав 43 бали, і саме завдяки старанням розігруючого та форварда на старті четвертої чверті гандикап “биків” сягнув 10 очок. Утім зрештою п’ятий матч серії повторив сценарій трьох своїх попередників.

"Маямі" знову блискуче зіграло у вирішальній 12-хвилинці, чим і забезпечило власний тріумф. 10 очок у заключні хвилини набрав Двейн Вейд, 12 - Леброн Джеймс. "Чикаго" ж похоронив той, хто і довів його до цієї стадії вперше з часів Майкла Джордана - Деррік Роуз.

Спочатку МВП сезону реалізував лише один штрафний за рахунку 81:79 на користь “Хіт”. А вже згодом в останній атаці нарвався на блок-шот від Леброна Джеймса, виконуючи триочкову спробу. 83:80, у підсумку, і “Маямі” уже 31 травня розпочне протистояння з “Далласом” за другий у своїй історії чемпіонський титул.