"Металіст" не втримав очки у Кривому Розі на 90+2 хв

16:40, 10 квітня 2010 318

Харківський “Металіст” уже другий матч поспіль втрачає перемогу вкінці поєдинку.

Якщо із “Таврією” це було за 10 хвилин до закінчення зустрічі, то у 24 турі Прем’єр-ліги проти “Кривбаса” у доданий арбітром час. У Кривому Розі відкрили рахунок харків’яни - Олійник обробив пас Девіча і не залишив шансів Каніболоцькому. Ще до перерви “Кривбас” зумів відновити паритет у поєдинку - після подачі Бартуловіча - Морозюк “волоссям” переправив м’яча у сітку воріт Горяїнова.

На 62 хвилині підопічні Маркевича знову повели у рахунку, Фінінью підхопив м’яча і пробив у ближній кут воріт. Переможцями бігали харків’яни аж до 92 хвилини, поки їхній спокій не порушив дальній удар Кіцути, з яким не впорався Горяїнов - 2:2. “Кривбас” після перемоги над донецьким “Металургом” відгризає очки і в Металіста, які на вагу золота у боротьбі за виживання.