Міланський "Інтер" не зумів переграти "Даллас"

11:27, 6 серпня 2010 539

Міланський "Інтер" на чолі з Рафаелем Бенітесом завершив своє передсезонне турне по Сполучених Штатах Америки.

В перших двох поєдинках тріумфатори Ліги чемпіонів розгромили “Манчестер Сіті” і програли “Панатінаїкосу” - у третьому матчі “нерадзуррі” довелось зустрічатись із місцем клубом “Даллас". На 24-й хвилині Самуель Ето'о ледь не відкрив рахунок у протистоянні. М’яч після підкрутки камерунця влучив у стійку. На цій ж хвилині оборона “Далласа” знову дала тріщину, але цього разу каркас воріт не врятував американців після удару Міліто. Ще до свистка на перерву рівновага була відновлена - Джордж Джонс пустив поміж ніг голкіперу.

У другій половий зустрічі Ето'о знову наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і цього разу вже правою ногою зумів забити. Американці ж не опускали рук. Каннігхема оборонці “Інтера” зуміли зупинити лише завдяки фолу. Ферерйра із 11-метрової позначки не схибив - 2:2.