Про це він сказав під час брифінгу в Антитерористичному центрі.

За його словами, перевірка не проводиться стосовно тієї частини 25-ї бригади ВДВ, яка здала затвори своєму командувачу задля уникнення жертв серед цивільного населення під Краматорськом.

"Ми збираємо всі докази і докладаємо усіх зусиль для того, щоб зберегти цей підрозділ, який має славетну історію, і для того, щоб цей факт (здачі БМД - "24") не ліг плямою на весь підрозділ",
— сказав Сеник.

Він також наголосив, що диверсанти не дотрималися домовленостей щодо звільнення з полону заступника командувача ВДВ Олександра Швеця разом із офіцером контрактником, "застосувавши проти них фізичну силу".

"Однак у підсумку протягом нетривалого часу заручники все ж таки були звільнені",
— наголосив він.

В Міноборони також зазначили, що безпосередньо під час звільнення із заручників двох офіцерів та контрактника ЗСУ група радикалів застосувала до обеззброєних військовослужбовців жорсткий фізичний та моральний тиск.

Читайте також: Учора на трасі біля Слов'янська була стрілянина, — ЗМІ

17 квітня по обіді, "після тривалих переговорів", військовослужбовці Високомобільних десантних військ ЗСУ, серед яких і Швець, були відпущені із заручників.

Нагадаємо, за інформацією Міноборони, у Краматорську російські диверсійно-терористичні групи захопили 6 одиниць бронетехніки Збройних сил України.