Про це під час прес-конференції повідомив т.в.о. начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України Олександр Голоднюк, передає кореспондент Телеканалу новин "24".

Не всіх мобілізованих відправляють в зону АТО. Спочатку вони проходять відповідні навчання в навчальних центрах і вищих навчальних закладах. Потім проходять одиночну підготовку, формування підрозділів, бойове злагодження підрозділів. І потім, відповідно до планів, певні бойові частини їдуть на заміну в зону АТО, інші їдуть на прикриття ділянок державного кордону. Коротше, виконують обов’язки, які їм будуть визначені,
— розповів Голоднюк.

Дивіться також: Пам'ятка для мобілізованих

В свою чергу начальник відділу військово-соціальної роботи Головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ полковник Віталій Голота, пояснив про існування певних підрозділів, несення служби в яких не передбачає виконання обов’язків в зоні АТО.

"В нас є військові частини, які теж підлягають мобілізаційному розгортанню, куди прибуває особовий склад. Але вони дислокуються поза межами (АТО — "24"). Не буду розкривати їхні значення і об’єкти, але є, наприклад, в Одеській, Хмельницькій області, де перебуває понад 200-400 мобілізованих. Вони в особливий період виконують характерні завдання. Часто це охорона та оборона об'єктів, робота по відновленню техніки, забезпечення зв’язку, протиповітряна охорона. Вони мобілізовані, зараз будуть звільнені, але в зоні АТО вони і не мали перебувати", — зазначив Голота.

Нагадаємо, прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України створила сторінку на сервісі питань і відповідей Spring.me для того, щоб розвінчати усі чутки щодо мобілізації в Україні.