Про це в інтерв'ю українські службі BBC заявив старший редактор журналу The Economist Едвард Лукас.

"Я би хотів побачити газові лічильники на кордоні (України з Росією), тобто справжню зацікавленість у тому, аби вимірювати газ, який заходить в Україну і проходить її територією, щоб не покладатися на дані із Росії, бо це є запрошенням до крадіжок", - зазначив він, відповідаючи на питання про перші три кроки уряду, які дадуть зрозуміти, що Україна пішла шляхом реформ.

"Хто буде успішно торгувати в магазині, де не фіксуються товари, що надходять до нього? І далі аж до лічильників у газорозподільчих мережах, в офісах та квартирах. Тобто серйозні зрушення у цьому напрямку були б першою справою", - пояснив Лукас.

За його словами, другою справою для відчуття реформ, має стати ліквідація "аури недоторканості" олігархів.

"Якби ми побачили процес над одним із таких "грошових мішків", це змусило б занепокоїтися інших товстосумів", - зауважив редактор журналу.

"Думаю, більше зусиль хотілося б побачити у справі повернення мільярдів, вкрадених під час режиму Януковича. І це було б сигналом серйозності намірів не тільки в самій Україні, але й тут, в Лондоні. Бо багато з того, що було вкрадено, не залишилося в Україні і не потрапило до Росії, а пішло у західні фінансові центри. Гадаю, хотілося б побачити кращу роботу із повернення цих грошей", - наголосив він.