У жіночій гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами Підгрушній довелось пробігти два штрафних кола.

Друге золото на чемпіонаті у Нове-Мєсто завоювала норвежка Тура Бергер, з трьома промахами випередивши польку Христину Палку, яка пробігла два штрафних кола, на 18,5 секунди і Підгрушну на 21,5.

Чотирьох промахів припустилась Віта Семеренко і по ходу гонки опустилася з третьої стартової позиції на дев'яте місце. Валя Семеренко, пробігши шість штрафних кіл, фінішувала сорок третьою. Про це повідомляє "СпортОнлайн".

43. Валя Семеренко (2+3+0+1) +3:44.6

Нагадаємо, вчора Олена Підгрушна виборола титут чемпіонки світу з біатлону. Підгрушна стала другою в історії українкою-чемпіонкою світу з біатлону, і, водночас, першою, кому вдалось вистрибнути на найвищу сходинку п'єдесталу у спринті. Тріумфальними для Олени стали цьогорічні перегони на 7,5 кілометрів у чеському Нове-Мєсто.