Він припускає, що парламент доведеться повернути до робочого стану, та найкращим варіантом називає, "якщо опозиція сама отямиться".

"В жодному разі не хочеться повертатися до штовханини, бійок і викликати швидку допомогу. Є можливість обійтися без цього. Згадаєте парламентську практику. Якщо біля трибуни буде чергувати 20 осіб, а в зал увійде 200, то одразу виявляється, що вартові втомилися, ніхто не хоче битися й ті, хто прийшов, спокійно займають трибуну. Це – не силовий варіант", – запевняє Олійник.

Нагадаємо, опозиція блокує роботу парламенту з 5 лютого, вимагаючи особистого голосування депутатів більшості та введення сенсорної кнопки.

Депутати від фракції УДАР вимагатимуть, щоб ради усіх рівнів ухвалили рішення, які б забезпечили персональне голосування депутатів.

6 лютого спікер Володимир Рибак сказав, що Верховна Рада запрацює 19 лютого. Рибака обурює те, що в парламенті не працюють , а влаштовують мітинг.

За словами лідерів опозиційних фракцій, парламентська трибуна залишається заблокованою, адже опозиція і більшість не досягли компромісу щодо питання персонального голосування.

Лідер УДАРу Віталій Кличко каже, що переговори продовжаться 12 лютого, а наразі нардепи від опозиції продовжують вивчати меморандум, який їм запропонували у ПР.