Блокада працює: митники та прикордонники ходять на заправки, на території Криму закриті основні ринки. Громадяни України та, навіть, Росії масово їдуть на територію материкової України.

Можна бачити як вона працює і з точки зору того, який тиск відбувається на організаторів та учасників блокади: інформаційна війна, різні погрози, заклики, обвинувачення, кримінальні справи. Активісти не бачать причин припиняти блокаду.

Україна не робить нічого ні для переселенців, ні для звільнення Криму, ні для політв'язнів у РФ. Учора спалили сім машин із кримськотатарськими прапорами в Криму. Зараз йдуть обшуки, вчора були обшуки, позавчора були обшуки,
— обурився Командир штабу громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

Тиск відчувається не тільки зовні, а й з середини: від українських силових структур, від української влади. Але організатори акції переконані, що це не вияв ворожості до них. Це показник того, що офіційні особи нарешті зацікавилися кримським питанням.

Що небайдужі до кримського питання збираються робити далі, яких небезпек вони очікують і коли їхня мрія про звільнений Крим утілиться в життя — дивіться у фільмі Ірини Макарчук "Чонгар".