Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Тому виникає підозра, що ці структури просто намагаються приховати правду. У цій ситуації в мене, як голови ТСК, не залишається іншого виходу, ніж через особисті зв’язки добувати потрібні документи. Частину з них довелося банально купити за гроші", - повідомив політик.

Дані він отримав зокрема з "Оперативного задуму нейтралізації екстремістської діяльності учасників протестних заходів", розробленому Антитерористичним центром СБУ (АТЦ).

За даними Москаля, у силових операціях "Бумеранг" та "Хвиля" планувалося задіяти до 10 000 бійців ВВ та близько 12 000 співробітників міліції, із них 2000 - "Беркуту".

Пунктом 4 даного Оперативного задуму визначені завдання груп:

"Групі прикриття та вогневої підтримки. Знаходитьсь у готовності, за командою надати підтримку вогнем основним групам захоплення, забезпечити прохід до будівлі, нейтралізувати озброєних злочинців, які здійснять спробу втечі з місця події".

"Групі снайперів. Надати підтримку вогнем основним групам захоплення. Постійно доповідати про зміни під час проведення штурмових дій", - цитує Москаль.

Розподіл особового складу штурмової групи, розрахунок озброєння та спеціальних засобів та взаємодія між підрозділами були покладені на керівника штурмової групи полковника Човганюка В.І. Виконавцем мала бути "Альфа" (Центр спецоперацій "А" СБУ), відповідальним – Присяжний Олег Володимирович.

У пункті 5 Оперативного задуму описано розташування снайперів: "Розміщення снайперських пар на дахах та в приміщеннях будинків (вул. Хрещатик, 7/11, 13, 19а, 22)". "У разі потреби буде задіяний гелікоптер МІ-8. Виконавець - ВВ МВС, ЦСО "А" СБУ", - додається у документі.

Також "проливає світло на злочини минулої влади", за словами Москаля, "План проведення спеціальної операції", де в пункті 4 визначено, що до групи прикриття та вогневої підтримки та групи снайперів входять: група прикриття та вогневої підтримки 2-го управління (10 співробітників), придані підрозділи МВС, старший: п-к Шайтанов В.А., та група снайперів (7 співробітників), старший: п/п-к Бичківський А.М. заступник: м-р Бублик О.В.

"На період зазначених подій саме полковник Шайтанов В.А. був начальником 2-го управління спецпідрозділу "Альфа". Вважаю, що його необхідно терміново викликати на допит щодо інформації по складу всієї групи прикриття та вогневої підтримки, прізвищ 10-ти співробітників підрозділів МВС, прикомандированих до його групи", - пише Москаль і додає, що всі вони були озброєні автоматами Калашникова та снайперськими гвинтівками.

Бичківський очолював другу групу снайперів із 7 співробітників СБУ, це він мав позивний "Мирон" (зафіксований у записах розмов снайперів – ред.).

"Неодноразові виклики Шайтанова, Бичківського та Бублика на засідання ТСК всі троє ігнорують. Служба безпеки України надсилає відписки, що хтось із них на лікарняному, а решта задіяні в АТО", - повідомляє Москаль.

Він наголошує, що до 2003 року Бичківський А.М. працював у ФСБ Росії, а в 2008 році його призначили начальником снайперського відділу Управління "Альфа" СБУ.

19 лютого 2014 року тодішній голова СБУ Олександр Якименко оголосив про початок проведення антитерористичної операції та залучення до неї підрозділів СБУ, МВС, Міноборони, Держприкордонної служби та центральних і місцевих органів влади. Це дозволяло представникам силових відомств застосовувати вогнепальну зброю.

На схемі вказано місце розташування снайперських груп – це дахи готелю "Україна" та Укрспоживспілки (навпроти Будинку профспілок, по Інститутській). Також снайперські пари ВВ МВС та "Альфи" були розміщені на дахах та в приміщеннях будинків по вул. Хрещатик: 7/11, 13, 19А, 22, додає Москаль. Керував снайперськими групами полковник Асавалюк.

Крім того, за даними депутата, снайперські групи спецпідрозділу МВС "Сокіл" були на даху будівлі Кабінету міністрів, а снайперські групи Державної служби охорони – на дахах Адміністрації президента та Будинку з химерами (вулиця Банкова).

"Співробітники спецпідрозділу "Беркут" ГУ МВС України у м.Києві, споряджені автоматами Калашникова (калібр 7,62), рушницями Форт-500 та снайперськими гвинтівками, знаходилися між Жовтневим палацом та Національним Банком", - додає Москаль.

Він повідомляє, що направив усі матеріали в.о. генпрокурора Олегу Махніцькому з проханням терміново створити слідчо-оперативну групу для детального розслідування наведених фактів і доведення справи до суду.

Нагадаємо, тимчасова слідча комісія Верховної Ради (ТСК) направила до Генпрокуратури матеріали для відкриття кримінального провадження стосовно можливого використання Управлінням державної охорони України (УДО) снайперів під час подій 20 лютого на Майдані Незалежності.