Німеччина, Данія, Євро, НідерлдандиЇ
Момент гри

Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь Королівства. Зауважимо, що першими забили німкені – Ізабель Керчовські відзначилась вже на третій хвилині. Щоправда у другому таймі данки зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Голи до свого доробку записали Надя Надім і Тереза Нільсен – 49-а та 83 хвилини відповідно.

Німеччина, Данія, Євро, Нідерлданди

За мить після фінального свитска

Відтак, Данія проходить до півфіналу, а Німеччина вилітає турніру.

Радість збірної Данії

Зауважимо, що Німеччина наразі є чинними чемпіонами Європи, поготів жіночий бундесманшафт перемагав на європершостях 6 разів поспіль. Крім того, німкені брали два європейські чемпіонати поспіль у 1989-му та 1991 роках, а в 1993-му посіли 4 сходину – тоді чемпіоном стала Норвегія.

Розпач гравчинь збірної Німеччини

Фінал жіночого Євро відбудеться у неділю, 6 серпня. Початок – о 18:00 за Києвом.