Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

Норвежки шостий раз в історії виграли титул Чемпіонок Європи

Два роки тому норвежки після чотирьох поспіль тріумфів на чемпіонатах Європи з гандболу несподівано поступилася у фіналі Чорногорії. Утім вже цьогоріч скандинавки повернули собі континентальну корону. Стати на шляху Норвегії не зуміла команда Іспанії, щоправда шанси у піренейок на це були.

Зокрема на перерву з перевагою у два м'ячі пішли саме номінальні аутсайдерки. Найбільше полоскотала нерви суперницям Нереа Пена, яка записала на свій рахунок десять голів. За норвежок утім гідно відповіла Лін-Кірстен Корен, яка теж закинула десять м'ячів, реалізувавши відтак абсолютно усі свої кидки.

Зрештою всередині другого тайму майбутні чемпіонки зуміли відірватися на чотири голи, після чого вже не дозволили іспанкам сподіватися на успіх. 28-25 норвежки, які на груповому етапі з поміж інших здолали і збірну України? здобувають вже шостий у історії трофей чемпіонок Європи/