Новий флагман від HTC

Модель HTC 10 поєднала в собі дизайн попередників з М-серії та новинки минулої осені – А9. "Десятка" отримала металевий корпус та 5,2-дюймовий Super LCD-дисплей із заокругленим з боків склом Gorilla Glass.

Нового флагмана вирізняє основна 12-мегапіксельна камера з подвійним LED-спалахом, лазерним автофокусом та оптичним стабілізатором зображення.

Системою оптичної стабілізації наділена також і фронтальна селфі-камера з роздільною здатністю 5-мегапікселів. Покращена аудіосистема дає змогу налаштовувати звук персонально під користувача.

За апаратну основу – 4-ядерний процесор Snapdragon, об’єм оперативки – 4 ГБ, основної пам’яті – 32 або 64 "гіги" з можливістю розширити до 2 терабайтів завдяки додатковому слоту для MicroSD.

Акумулятор на 3 тисячі міліампер-годин підтримує технологію швидкої зарядки та забезпечує ґаджету до двох днів роботи. У США за тайванську "десятку" доведеться викласти майже 700 доларів.

"Розумні" меблі

Нове слово в облаштуванні інтер’єру – стильні пуфи-"стільники" від італійських дизайнерів, які можна складати як велетенський конструктор прямо зі свого смартфона.

Lift-bit – проект "розумних" модульних меблів, керувати якими можна за допомогою мобільного додатка.

М'які шестикутні пуфи можна об’єднувати в більш об'ємні меблі – дивани, ліжка, крісла, налаштовувати висоту кожного елемента, використовуючи готові налаштування або ж вручну.

Модулі Lift-bit можна замовити окремо за ціною 800 євро за штуку, а от комфортабельний диван із 22 модулів, наприклад, обійдеться покупцю у 14 тисяч євро.

Новинки робототехніки

Німецький виробник промислового устаткування – компанія Festo, яка вже не раз дивувала світ своїми незвичними роботами, показала чергові чудернацькі розробки.

3D Cocooner – машина, яка плете кокони зі скловолокна. Цей принцип, вважають творці, допоможе проектувати та створювати об’ємні структури без додаткових елементів підтримки.

Ще одна дивовижа – FreeMotionHandling, дрон у вигляді повітряної кулі, який "ковтає" та переносить речі з місця на місце.

У нижній частині наповненої гелієм кулі розміщений спеціальний пристрій, здатний захоплювати невеликі предмети та цілими й неушкодженими переносити їх куди потрібно.

Диво-дрон може бути корисним, наприклад, коли потрібно щось подати робітникам, які працюють на висоті.

Читайте також: Як випробовували першу "літаючу дошку". Компанія SpaceX вперше посадила ракету на воду