"Ми будемо спостерігати за цією владою. Потім пройдуть президентські, а потім і парламентські вибори, в яких візьмемо участь - депутатів будемо висувати однозначно. І відштовхуючись від того, наскільки нам буде проявлено довіру, будемо брати участь у формуванні влади і вимагати, щоб окремі сфери були закріплені за нами", - сказав він у інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: В Україні — новий уряд [Список]

Недоцільність прийняття участі в новому уряді Однороженко пояснив тим, що, будучи обтяженим владою, "необхідно нести відповідальність, і тоді не буде права на прийняття кардинальних рішень".

"Тим більше, ми не хочемо бути простими статистами, де певні політики зможуть прикриватися нашим ім'ям. Звичайно, якщо нам будуть делеговані якісь галузі, де ми зможемо приймати рішення і відповідати за них, то тоді сенс йти є. Але найближчим часом поки не плануємо", - зазначив член політради "Правого сектора".

Також "Правий сектор" обіцяє не заважати новій владі.

"У багатьох питаннях нас не влаштовує позиція нинішньої влади, яка була раніше опозицією. Але ми будемо її підтримувати для встановлення порядку в країні, при цьому жорстко її контролюючи", - сказав Однороженко.