Україна вже два роки не може впорядкувати ринок азартних ігор. Після заборони в 2009-му було багато суперечок і звинувачень серед політиків і операторів азартних ігор. Тим часом за роки “нелегалівки” ігорний бізнес набрав обороти. Пішовши в вимушене підпілля, він проявив кмітливість. Сьогодні всім зрозуміло: облави й кримінальні справи ситуацію не змінять. На думку експертів, нелегальний азартний бізнес існує скрізь, де немає зваженої державної політики. Про гравців на іграх читайте у тижневику “Коментарі” у статті “Гравці на іграх”.

З 1 квітня набув чинності розділ Податкового кодексу, який запроваджує нові правила оподаткування прибутку підприємств. Передусім він послаблює податкове навантаження для великого бізнесу. Натомість для малого бізнесу починаються “канікули суворого режиму”. Спрощенці вже не зможуть працювати з юридичними особами. Поменшає і підприємців-фізичних осіб. Про реальну вартість нульової відсоткової ставки оподаткування прибутку та про можливі зміни в Податковому кодексі читайте в діловому тижневику “Контракти” у матеріалі “Податкова контрреволюція”.

Якщо дітей не хочеться вести у дитсадок, значить, його можна відкрити в себе вдома. Садочок домашнього типу вирішує одразу кілька проблем для його засновників: виховувати дитину можна так, як Ви бажаєте, і при цьому економити гроші та час. До того ж, міні-дитсадок - це ще й непоганий бізнес. Для його старту необхідно лише знайти гроші на оренду та обладнання приміщення. Це приблизно 5 тисяч гривень. Окупляться вони за 3 місяці, а рентабельність становитиме 30% - порахували журналісти тижневика "Статус". Читайте у роботі “Детский лепет”.