Архів
Курси валют
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

"Оскар-2017": найкращі фото та відео зірок з Іnstagram

Джастін Тімберлейк готується до
Джастін Тімберлейк готується до "Оскара" / Іnstagram

На червоній доріжці церемонії "Оскар" знаменитості окрім того, що позували перед фотографами, ще й робили собі селфі.

Ми ретельно переглянули, що зірки публікували в Іnstagram і вибрали найкращі кадри.

Сайт "24" також вів текстову трансляцію, яку можна переглянути за посиланням.

Post Oscars. Pre party. Baby daddy duty.

Допис, поширений Jessica Biel (@jessicabiel)

It's a wrap! #Oscars #Afterparty

Допис, поширений Justin Timberlake (@justintimberlake)

At the ball!

Допис, поширений Halle Berry (@halleberry)

#JamieDornan and #AmeliaWarner's first step on the #Oscars red carpet

Допис, поширений The Academy (@theacademy)

With a little help from my friends #FBF to Oscars 2016. Now, what to wear this Sunday...?

Допис, поширений Charlize Theron (@charlizeafrica)

Oh what a night.... @ashtondsanders #moonlight ❤❤❤❤❤❤

Допис, поширений Kate Bosworth (@katebosworth)

? OSCARS ?

Допис, поширений Kate Bosworth (@katebosworth)

Latergram. Caught eating that new @oreo chocolate. Ha! #oreos #oreochocolatecandy #ad #hongry #soexcited #bts

Допис, поширений Janelle Monáe (@janellemonae)

#Oscars

Допис, поширений John Legend (@johnlegend)

Academy Awards Winners Alicia Vikander and Mahersala Ali. #AliciaVikander #MahershalaAli #AcademyAwards

Допис, поширений Alicia Vikander (@aliciavikanderdaily)

My family. Thank you everyone for your love and support!

Допис, поширений Viola Davis (@violadavis)

With #pharrell at the #oscars

Допис, поширений Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Ummm

Допис, поширений Diane Kruger (@dianekruger)

This baby's getting the Hollywood treatment a little early...

Допис, поширений Lily Collins (@lilyjcollins)

Feeling Berry Noir for tonight's @VanityFair Oscar party...

Допис, поширений Lily Collins (@lilyjcollins)

Brie Larson congratulates best actress winner Emma Stone backstage at the #oscars

Допис, поширений The Academy (@theacademy)

Джерело: 24 Канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Коментарі
СЛУХАЙ ON AIR
РАДІО МАКСИМУМ Радіо Максимум
ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ
Більше новин
Новини інших ЗМІ
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук