"Якщо у нас і далі буде зберігатися те, що кожен лідер буде представляти окрему опозицію, то незрозуміло, з ким працювати, і з ким погоджувати ту чи іншу точку зору, тому що часом усередині опозиційно налаштованих опозиційних сил існує протиріччя", — сказав Єфремов у вівторок, 6 вересня.

"Тому я думаю, що наступна політична дія в нашій державі після об’єднання провладної коаліції нам, як мені здається, необхідно серйозно задуматися над об’єднанням опозиційних сил. Тоді політична культура в нашій державі буде просуватися в тому руслі, в якому вона просувається в багатьох країнах", — підкреслив Єфремов.

"Якщо у нас в опозиційному таборі з’являться не десятки, а хоча б кілька політичних напрямків, з якими можна буде обговорювати те чи інше питання, нам буде легше працювати в парламенті", — зазначив Єфремов.

« Олександр Єфремов:
Сильна опозиція може запропонувати справжні альтернативи
ініціативам влади
».

Відповідаючи на питання, чому він виступає за об’єднання опозиції, адже об’єднана сильна опозиція складе серйозну конкуренцію владі, Єфремов наголосив: "Сильна опозиція може запропонувати справжні альтернативи ініціативам влади".

При цьому Єфремов додав, що за останній рік опозиційний уряд, який сформували фракції БЮТ і НУ-НС, не запропонував жодного істотного законопроекту, який би аналізував економічну ситуацію в країні.

"І пропозиції, які висувають опозиційні політичні сили, носять виключно піарний характер, і нічого з серйозною державною законотворчістю не мають", — підсумував він.