Парламентська більшість змінила кошторис країни згідно з пропозиціями уряду та за помахом руки відхилила 13 опозиційних законопроектів.

Додаткові 33 мільярди гривень доходів і видатків до державного бюджету.

Додаткові видатки відомств
Міненерговугілля +1 млрд. 272 млн.
Державна судова адміністрація +183 млн.
МВС +94,6 млн.
ДУС +30 млн.
Секретаріат КМУ +16 млн.

Народний депутат, НУНС Арсеній Яценюк каже, що половина доходів іде на утримання Януковича та міністерства.

Народний депутат, фракція Партії регіонів Олексій Плотніков ж стверджує, що видатки на міністерства дуже несуттєві порівняно з соціальними.

З 1 травня пенсії в середньому зростуть на 100 гривень

6 мільярдів гривень Президент пообіцяв вкладникам "Ощадбанку". Планується також, що з 1 травня пенсії в середньому зростуть на 100 гривень. До дня Перемоги додаткову допомогу отримають ветерани війни. В опозиції такі плани уряду називають передвиборчим популізмом.

"Все це тимчасові одноразові заходи. Кидають передвиборчі подачки з награбованого", – вважає народний депутат, БЮТ-Батьківщина Андрій Павловський.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров про це сказав: "Я дивуюся до якої брехні і ницості опустилися".

Уряд: Доходи бюджету збільшуються "за рахунок економічного зростання"

Доходи бюджету збільшуються за рахунок економічного зростання й детінізації економіки, та індексації оплати за адміністративні послуги, пояснюють в уряді. В опозиції розшифровують:

«Це фактично є збільшення за рахунок збільшення податку на додану вартість, збільшення податку на прибуток, це є збільшення ставок на ввезення товарів на територію України».
— народний депутат від БЮТ-"Батьківщина" Сергій Соболєв.

Економіст Віктор Лисицький каже, що надходження або виб`ють, або отримають через ріст економіки.

У меншості згадали про сенсорну кнопку проти "кнопкодавства"

І більшість, і опозиція визнають, що голосують "чужими" руками. Для тих, хто тепер не при владі, вихід з ситуації - сенсорна кнопка з відбитками пальців. Провладна частина порушників Конституції вважає, що депутат не може завжди перебувати в сесійній залі, бо йому треба і в округ, і на прес-конференцію.

Голова регламентного комітету Верховної Ради Володимир Макеєнко вважає, що закон треба змінити, щоб легалізувати проблему.