Дивись онлайн онлайн
укр
Для можливості перегляду онлайну потрібно встановити Adobe Flash

Пілоти "Chevrolet" знову виграли обидві гонки

Саме представники команди американського виробника виграли обидві гонки на четвертому етапі чемпіонату WTCC в Угорщині.

Швейцарець Алан Меню який у кваліфікації завоював поул-позишн зумів втримати перше місце на старті дебютного заїзду.

А от тим хто був одразу позаду Алана пощастило менше. Ефектний прорив на старті вдався угорцеві Норберту Мікелісу на БМВ. Дует лідерів досить швидко відірвався від пелотону і Мікеліс хоч і не зумів підібратися до Меню на відстань атаки, але й сильно не відставав. Відтак, молодий гонщик влаштував справжнє свято місцевій публіці фінішувавши другим.

Третя позиція дісталася Хавьєру Вільї, а четвертим став лідер загального заліку Роберт Хаф, який стартував лише з хвоста пелотону.

Вже на початку другої гонки її довелося зупинити - Мікеліс, вочевидь натхненний своїм успіхом у першому ж повороті спробував вирватися вперед і зрештою залишив перегони, а незабаром на трасу ще й впав сильний дощ. Сейфіті-кар протримав гонщиків за собою два кола і згодом боротьба відновилася.

Першим на рестарт пішов Габріеле Тарквіні, однак італієць не довго зумів стримувати за своєю спиною пілотів "Chevrolet" Івана Мюллера та Роберта Хафа. У підсумку француз фінішував першим, а британець другим. Тарквіні ж задовільнився третьою позицією. У загальному заліку Хаф випереджає Мюллера на 31 очко.