Про це Парубій написав у понеділок на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Яку зарплату депутати отримали в січні: обурливі дані

Спікер запевнив, що одразу після того, як отримав від генпрокурора подання на Бакуліна, невідкладно передав його на розгляд профільного регламентного комітету.

Моя позиція незмінна – ніхто з народних депутатів України не має права ховатися за недоторканністю. Якщо народний депутат не винен у вчиненні інкримінованих йому злочинів – нехай доводить свою правоту, як і решта громадян, у суді. Закон – один для всіх,
– написав Парубій.

Він опублікував фото самого подання на Бакуліна, підписане генпрокурором Луценком.

16 лютого у ГПУ відзвітували, що подання про притягнення до кримінальної відповідальності, надання згоди на затримання та обрання запобіжного заходу народному депутатові від "Опозиційного блоку" Євгену Бакуліну вже внесене на розгляд Верховної Ради.

Читайте також: Рада викликала "на килим" очільника Нацполіції Князєва через масове звільнення патрульних

Щоправда, на фото, яке у своєму Facebook оприлюднив Андрій Парубій, видно, що воно датоване лише 19 лютого.

Про те, що ГПУ готує подання на зняття недоторканності та притягнення до відповідальності нардепа Бакуліна, генпрокурор Юрій Луценко анонсував ще під час брифінгу 2 лютого.

Депутатові закидають створення організованого злочинного угрупування, розкрадання державних коштів та відповідальність за іншими статтями Кримінального Кодексу України.

У ГПУ констатують, що навіть попри те, що Євген Бакулін є народним депутатом він вже доволі давно не з'являвся на території України і входить до числа нардепів з найбільшою кількістю прогулів.

Хто такий Євген Бакулін? Уродженець Нижньогородської області Росії Євген Бакулін є народним депутатом VIII скликання і входить до складу фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді. Був обраний у мажоритарному окрузі №106 Луганської області.

У 2007 році, а також із 2010 до 2014 року Євген Бакулін був головою правління НАК "Нафтогаз України".

Його підозрюють у причетності до закупівлі так званих "вишок Бойка" за завищеною у майже в 2 рази ціною.