Ми підібрали для вас перелік популярних дієт, які насправді не є ефективними, ба більше, можуть зашкодити.

Вегетаріанська дієта

Така дієта може бути корисною, однак відмовившись від м’яса, треба чітко продумати чим його замінити. Адже відмовляючись від м’яса ви обмежуєте постачання в організм багатьох корисних і навіть життєво необхідних речовин.

Ні глютену!

Це дійсно нісенітниця. Адже якщо ви страждаєте від непереносимості пшениці і глютену (целіакії), то відмовлятись від нього не варто. Ця речовина складається з кількох десятків амінокислот, які дуже важливі у життєдіяльності вашого організму.

Сироїдство

Сироїдсво справді має вагому перевагу – ви споживаєте фрукти та овочі без термічної обробки, тобто зі всіма їхніми вітамінами. Однак, варто розуміти, що не обробивши термічно продукти вам загрожує отруєння. Крім того, деякі продукти виділяють більше корисних властивостей тільки теплового впливу. Наприклад, піч час приготування помідорів вивільняється лікопен – речовина-антиоксидант, яка мінімізує виникнення онкологічних захворювань. У сирих помідорах його набагато менше.

Тільки свіжі фрукти і овочі

Свіжі фрукти та овочі справді корисні. Однак, вони не втрачають своїх властивостей у сушеному, консервованому чи замороженому виглядах. Тож взимку краще їсти саме такі фрукти, аніж купувати в магазинах тепличні несезонні, зате свіжі плоди.

Light версія продукту завжди найкраща

Хоч нас переконують, що Light версія продукту корисніша і має менше калорій, та це працює не завжди. Дуже часто в таких Light продуктах кількість консервантів, штучних підсолоджувачів просто зашкалює.