Про слова Гройсмана

Пан Гройсман хотів сказати щось на зразок "вийдемо, поговоримо". А сказав те, що сказав. Ну і що тут скажеш – мужик.

Я вважаю, що такі конфлікти показують, що щось змінюється. Але мені б не хотілося, аби "відносини" наших можновладців були на шпальтах газет.

Щоб люди розуміли, що в листопаді, коли прийдуть перші платіжки, ми будемо говорити не про те, куди Гройсман обіцяв зводити Зубка. А про те, як вижити, як заплатити й що робити далі.

Про інцидент з балалайками

Один з тих, хто виносив ці балалайки, потім підійшов до мене і вибачився, мовляв, друже, не ображайся на мене, я не знав, мене підставили. І я його розумію.

Бо фракція вирішила – неси. От він і поніс. Це як коли Бурбак мені каже "не ображайся, це політика", я розумію, що і коли хтось казав "куля в лоб – то куля в лоб", то це теж була політика.

Про Березу-"проект"

Колись я був голосом "Правого сектору". По суті, це я привів Порошенка до влади. Це найкращий мій проект! (Іронічно посміхається – Прим. "24") Але казати – не значит діяти...

Про своє єврейське коріння

Я єврей з родини тих юдеїв, які служили в храмі. Тобто "коен". Своє справжнє прізвище не ношу, бо коли я народився, мене назвали Борислав Береза.

Про вогнепальну зброю

Я вважаю, що людина зі зброєю більш відповідальна. Вона думає, що робити. Коли злодій йде на діло, він розуміє, що він також може отримати кулю. Що колись відрізняло громадянина від раба? Громадянин мав право носити зброю.

Але суспільство також повинно коригувати, кому можна, а кому – ні. Це повинна робити комісія, яка б не брала хабарів.

Читайте также: Це найкращий лакмусовий папірець для антикорупціонерів, – депутат про квартиру Лещенка