Важливим елементом домовленостей у Відні було створення спільної фракції в парламенті.

Про це йдеться у матеріалі сайту "24".

Поки до парламентських виборів далеко, Порошенко та Кличко залишать домовленності непорушними. Президенту потрібно 30 голосів групи УДАР, а "ударівцям" теж невигідно виходити з фракції президента, бо це, ймовірно, може розколоти групу.

15 депутатів групи орієнтуються на Льовочкіна та Фірташа, але іншій половині ближча вже президентська сила.

Причини непорозумінь УДАРу з БПП сягають ще формування спільного списку. Президент не дотримав слова та не сформував передвиборчий його "50 на 50".

Попри це УДАР став найбільшою групою в БПП – це викликає у них великі амбіції, але реального впливу всередині президентської фракції вони не мають. Через це в УДАРі багато невдоволених.

Читайте також: Деталі скандалу з українськими посадовцями і соратниками Януковича

Лідер групи УДАР Оксана Продан говорить, що група зберегла партійну ідентичність. "Ударівці" роблять усе, аби зберегти свій окремий статус. Однак соратникам Кличка буде важко відновити партію до наступних виборів.

Партійним будівництвом УДАРу займалися Віталій Ковальчук і Володимир Курінний, тепер обидва працюють в Адміністрації Президента.

Сайт політсили часто оновлюється, але регіональних повідомлень практично немає вже кілька років. У регіонах більшість колишнього партійного активу відійшли від політики, або перейшли у інші політичні проекти.

Більше читайте про політичні домовленності олігарха Дмитра Фірташа з представниками влади у матеріалі: Олігарх у вигнанні: на що впливає Дмитро Фірташ в Україні