Таку думку в коментарі сайту "24" висловив політолог Володимир Фесенко.

"З одного боку йдеться про нову хвилю менеджерів технократів, але з іншого — це політичні призначення, навіть квотові. Конкретні особи голосувались конкретними політичними силами. Більшість коаліції на це погодилась. Але сказати, який буде результат їхньої роботи зараз неможливо", — вважає політолог.

Читайте також:Ігор Білоус — новий глава Фонду держмайна України. ТОП-факти

Наразі у новопризначенців є вибір: або провести реформи та стати великими державними діячами, або залишитись виконавцями. Для прикладу експерт наводить політичну кар’єру теперішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який починав з міністра економіки АР Крим. Зараз у суспільства величезний попит на реформаторів, однак у влади їх не вистачає.

Якщо вони будуть виконавцями, гратися у різні схеми та імітувати реформи, то стануть перехідними фігурами. Тоді вони не дуже довго затримаються, бо зараз швидкий політичний час. А якщо вони спробують стати самостійними фігурами та реформаторами, тоді буде шанс і для них, і для суспільства. А поки це черговий експеримент,
— вважає Фесенко.

Читайте також: ТОП-факти про нового голову Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва

Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада призначила нового голову Фонду державного майна та голову Антимонопольного комітету. До цього ці відомства майже рік перебували без очільників.