"Ріу Аві" на власному полі поступилось "Гімарайншу"

15:09, 24 січня 2011 518

9 жовтих, 3 червоні та 3 пенальті. Така статистика "гарячого" матчу 17-го туру португальської Liga Sagres у якому “Ріу Аві” приймав “Гімарайнш”.

Перший 11-метровий у ворота господарів арбітр призначив на 9-й хвилині. Відзначився Едгар Сілва. Ще до завершення тайму господарі залишились у меншості. Друге жовте світло за симуляцію перед собою побачив Сауло. В дебюті другої 45-хвилинки “Ріу Аві” зуміло вирівняти становище. Тепер вже у ворота “Гімарайнша” пенальті реалізував Томас. Втім, незабаром арбітр вилучив ще одного гравця зелено-білих, після чого суперники люб’язно обмінялися голами.

Останнім антигероєм у складі “Ріу Аві” став Вітор Гомес. Півзахисник отримав третю червону картку для своєї команди, а Едгар з позначки приніс божевільну перемогу “Гімарайншу” 3:2 - арбітр сам здивований таким дійством...