У четвертому колі US Open переможець 16-ти Гренд Слемів наче й не помітив по той бік сітки Хуана Монако. Мізерні 18 хвилин знадобилось швейцарцю, аби виграти першу партію. Від швидкого нок-дауну аргентинець вже не оговтався. Принизливі 6:1, 6:2 і 6:0 за Федерером.

Легкою здобиччю навряд чи стане наступний суперник Роджера - Джо-Вілфрід Цонга, який цьогоріч перемагав Федерера вже двічі. Француз у четвертому раунді тільки у п'яти сетах, однак таки здолав опір господаря кортів Марді Фіша. У вирішальній партії залишив американцю тільки два гейми.

Просуватись вгору жіночою сіткою US Open продовжує перша ракетка світу Каролін Возняцкі. Данка сягнула чвертьфіналу, здобувши непросту перемогу над Світланою Кузнєцовою. Програвши тайбрейк першого сету, Каролін таки переламала перебіг поєдинку на продовженні другої партії. 6:7, 7:5 і 6:1.

Наступна опонентка Возняцкі - Андреа Петковіч. Німкеня не відчула суттєвого опору з боку іспанки Карли Суарес-Наварро. 6:1 та 4:6.