Про це він розповів “Радіо Свободі”.

“Роздратування і неприязнь до каналу зріла вже давно, ще з моменту, коли почалися всі ці протестні рухи на Болотній, на Сахарова і так далі. Але все-таки останньою краплею, як на мене, стала Україна і, зокрема, Майдан”, - вважає Юрій Богомолов.

“Влада злякалася експорту Майдану до Росії. По-друге, вона звичайно була роздратована – кілька днів поспіль вони в режимі он-лайн транслювали все, що відбувалося. І це суперечило тому, що показували головні федеральні канали”, - додав телекритик.

Зауважимо, гендиректор “Дождя” Наталія Сіндеєва заявила, що не розглядає варіанту закриття каналу, хоча доведеться дещо переорієнтувати комерційну політику, щоб знайти кошти для існування.

“Ми точно не будемо закривати канал. У всякому разі ми все зробимо, щоб цього не сталося. Ну і ми точно не будемо перетворювати це на сайт або на відеопортал. Ми будемо продовжувати робити канал і знаходити всі способи для того, щоб канал знову включився”, - повідомила Сіндеєва.

Нагадаємо, скандал навколо телеканалу "Дождь" розгорівся через організоване опитування, присвячене 70-річчю зняття блокади Ленінграда. Росіянам пропонували відповісти на запитання - чи варто було здати Ленінград німецьким військам, щоб зберегти сотні тисяч життів.

Опитування викликало хвилю критики і його припинили. Редакція вибачилася за нетактовність. Утім уже за декілька днів про відключення "Дождя" оголосила низка компаній-операторів.