"Розумне" тату

Про створення технології, яка в майбутньому може стати корисною в медицині, банківській та військовій сферах, заявила американська компанія Chaotic Moon. Хай-тек татуювання наносять на тіло людини за допомогою фарб, які проводять струм.

Разом з ними на шкіру кріплять мікроконтролер з чипами, які моніторять різні показники організму людини і через Bluetooth синхронізуються зі смартфоном. У майбутньому лікар, приміром, зможе дистанційно стежити за станом свого пацієнта, а військові командири – визначати місцезнаходження та життєво важливі дані своїх бійців.

Ще один міст

Конструкція з футуристичним дизайном простягатиметься на 184 метри і слугуватиме переправою для велосипедистів та пішоходів.

Новий міст з'єднає діловий квартал Canary Wharf з одним зі спальних районів. Проект вартістю майже 90 мільйонів фунтів стерлінгів розробила компанія reForm Architects, будівництво триватиме щонайменше 4 роки.

Дрон для с/г робіт

Цибулю та зелень біля хати вирощує робот, а великі сільгоспугіддя замість "кукурудзників" поливають дрони – високі технології продовжують свою експансію агросектора. Китайська компанія DJI – відомий виробник безпілотників – представила нову лінійку дронів, призначених для сільськогосподарських робіт.

Agras MG-1 оснащений розпилювачами та 10-літровим баком для рідких добрив. Спеціальний мікрохвильовий радар дозволяє оптимально розраховувати відстань до посівів та регулювати подачу добрив. Октакоптер працює як в автоматичному, так і в ручному режимі. За годину польоту "агродрон" здатний обробити до чотирьох гектарів угідь.

Робот-фермер

Тим часом повністю автоматизувати вирощування овочів вирішили австралійці – група винахідників створила робота-фермера, який сам доглядає за грядками. FarmBot виконаний із нержавної сталі та пластику, при цьому всі пластикові деталі надруковані на 3D-принтері.

Контролювати роботу залізного "фермера" можна за допомогою спеціального програмного забезпечення для комп'ютерів та мобільних пристроїв. Усі матеріали і креслення свого робота творці виклали у вільному доступі та планують запустити кампанію зі збору коштів на Kickstarter.

Читайте також: Кросівки змінюють вигляд на ходу, а штучний інтелект почав розпізнавати світ