За її словами, активно слідство щодо побиття людей на Майдані велось взимку, але після того як з’явилась Небесна сотня, пріоритетною стала ця справа. Про перший інцидент фактично забули.

На сьогодні у справі про побиття студентів маємо підозрюваних, серед яких – Попов, Клюєв, Сівкович, Коряк, Федчук, Мариненко. Цим людям пред’явлено підозру. Що стосується виконавців, які й били студентів, то ніяких імен “беркутівців”, принаймні нам, не називають, - розповіла адвокат.

Ситуація з розслідуванням, за словами адвоката, доволі складна, адже її об’єднали зі справою Небесної сотні.

Ми вважаємо, що ці справи повинні розслідуватись окремо. Адже там різний склад злочину, різні потерпілі, - впевнена Сотник.

Вона також наголосила, якщо розслідування справи й надалі гальмуватиметься, то вони готуватимуть звернення до генпрокурора, а можливо навіть до Президента.

Ми також переживаємо за якість розслідування щодо розстрілів людей на Майдані. Адже в прокуратурі немає навіть карти поранених та жертв. А це елементарна процесуальна процедура, - зазначила адвокат.

Ще однин факт, що викликає здивування у Сотник, це те, що окремо розслідують справи вбитих і поранених. Але ж поранені повинні бути головними свідками у розслідуванні.

Питання також, – чому не допитують свідків. В той час на Майдані були медики. Вони багато в чому можуть допомогти, - переконана експерт.

Вона також додала, що весь процес розслідування – низькоякісний. Адже коли проводився слідчий експеримент, слідчі навіть не мали манекенів.

Експерти з Гаазького суду пропонували свої послуги, але прокуратура відповіла, що не потребують допомоги міжнародних спеціалістів. При цьому в самій же ж прокуратурі не можуть провести розслідування на належному рівні, - переконана адвокат.