А впродовж останніх п'яти сезонів мова не йде навіть про призову трійку. Відтак, на виїзний поєдинок проти "Аякса" роттердамці навряд чи покладали великі надії. Столичний клуб упорався з суперниками без зайвої метушні. На тридцятій хвилині Тобі Алдервейрелду вдався чудовий дальній постріл. Останні надії гостей на порятунок розвіяв Сулеймані, реалізувавши пенальті за 13 хвилин до фінального свистка – 2:0.

Перемога не дозволила "Аяксові" піднятися на друге місце в турнірній таблиці. Постаралося "Твенте". Чемпіони Голландії відстояли позиції, розгромивши на власному полі "Ераклес". За втрату очок у першому колі помста команди з Енсхеде була жорстокою. Ще в першому таймі м'яч тричі влітав у ворота гостей.

Один гол у активі Де Йонга, ще двічі відзначився Янко. Не збавив обертів австрійський форвард і після перерви. Перегравши воротаря поза межами карного майданчика, оформив хет-трик, а вдало вистріливши з десяти метрів, записав до свого активу вже покер. Підсумковий рахунок зустрічі – 5:0. "Твенте" відстає від ПСВ на одне очко, "Аякс" - на три.