Першого взяття воріт уболівальникам "ТІ-Ді Гарден" довелось чекати всього лиш 7 хвилин. Нападник "Бостона" Бред Марчанд, отримавши передачу на п'ятачку, обманним рухом поклав голкіпера на лід, а далі привітався з ним вже із зовсім іншого кута воріт.

Подвоїти перевагу лідерів Північно-Східного дивізіону на старті другої 20-хвилинки зумів нападник із модним іменем Мілан Лючіч. Після вкидання у зоні "Флориди" нападник вивіреним ударом віднайшов у рамці чеха Томаша Вокоуна не прикриту шпаринку. Лиш в середині завершального періоду гості взялись за голову та спробували скоротити відставання. В одній із контратак Брайан Аллен продемонстрував свої снайперські здібності - і шайба з дзвінким ударом від стійки воріт засвітила червоне світло у сітці господарів.

Та це, як з'ясувалось, було останнє взяття воріт у цьому поєдинку. 2:1 - “Бостон” із хорошим настроєм йде на триденну перерву, адже в кінці тижня на любителів гри з ключкою очікує матч всіх зірок.

Цієї ночі “Атланта” мінімально здолала “Вашингтон”. “Кароліна” вдало погостювала у матчі проти “Айлендерс”. “Даллас” та “Детройт” тріумфували у домашніх матчах. “Фінікc” переграв “Колорадо”, а “Калгарі” - “Сент-Луіс”, У виїзному поєдинку не пощастило “Нешвілу” та “Сан-Хосе”.