Для господарів усе почалося добре - Сейденберг закинув єдину шайбу у першому періоді. Коли ж на старті другої 20-хвилинки “Сейбрз" повернули паритет, Кемпбел знову вивів вперед “Бостон”. На цьому успіхи “Брюїнз”, утім, закінчилися.

Хокеїсти “Баффало” стараннями Ґербе ще в другому періоді вирівняв становище, а у вирішальній частині протистояння шайби Ванека та Помінвіля принесли тріумф “зубрам” - 4:2.

Поразка “Бостона” дозволила вийти на чисте 2 місце Cхідної конференції “Тампі-Бей”. Блискавки у серії булітів зуміли на чужому льоду переграти “Атланту”. Вирішальний кидок у післяматчевій лотереї в активі Домініка Мура.

Поразок зазнали клуби українців. “Рейнджерс” Федотенка поступилися “Кароліні”, а “Лос-Анджелес” Понікаровського – “Фініксу”. В хорошому настрої лід залишали цієї ночі “Торонто”, “Нью-Джерсі”, “Вашингтон”, “Філадельфія”, “Детройт”, “Нешвіл”, “Даллас” та “Сан Хосе”.